O Kolibě - Motorest Permoník

Motorest permoník je součástí Resortu Sobotín. Nachází se přibližně 50 metrů od apartmánového domu a sjezdovky Kristian, 250 metrů od hotelů Josef, Sidonie a Klein.

V Resortu Sobotín si přijde na své opravdu každý. Všem rodinám a sportovním nadšencům je k dispozici ubytování ve Sport & Family hotelu Josef, který se pyšní multifunkční halou, posilovnou, bowlingovými dráhami nebo stolním tenisem a dětským koutkem. Wellness & Spa hotel Sidonie je srdcem celého resortu a najdete v něm konferenční místnosti, kavárnu, krytý bazén, saunový svět a vířivky. Pomyslnou třešničku na dortu pak představuje pohádkový zámecký hotel Klein, jehož velkorysé prostory zrekonstruovaného zámku rodiny Kleinů vás přenesou do poloviny 19. století a okouzlí vás nejen převládajícím historickým slohem, ale také důmyslným propojením dobových prvků s moderními technologiemi.

Klein

Resort obklopuje rozsáhlý zámecký park osázený exotickými stromy a dřevinami, rybník, velké okrasné jezírko a přírodní, příjemně šumící potok. Celkový ráz prostředí tak vytváří jedinečně poklidnou a romantickou atmosféru. Sobotín je proto ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantické líbánky, ale i pro konání velkých rodinných oslav, zahradních party, svateb, nebo netradičních firemních akcí. Architektura všech staveb, které se v resortu nachází, navazuje na rozmanitou historii, kterou toto pohádkové místo má.

 

Fotogalerie interiéru

Fotogalerie exteriéru

 
Úvodní stránka   |    Akce   |    Jídelní lístek   |    O kolibě   |    Kontakt
Mapa stránek   |    Obědové menu
Design: Ing. Mojmír Langer
Code: Netsimple Conspiracy s.r.o.